Haber

Rivaldo, Jorge Jesus’un olası yeni adresi hakkında çok net konuştu: Teklifi kesinlikle kabul edecek.

Fenerbahçe ile sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunan Jorge Jesus için Brezilya Ulusal Grubu tartışmaları yeniden dillendirilmeye başlandı. Son olarak Brezilyalı efsane Rivaldo, Jorge Jesus’un Brezilya için en uygun seçenek olacağını belirtti.

“TAMAMEN KABUL EDERİM”

Brezilyalı efsane futbolcu Rivaldo, Libertadores’u Flamengo ile kazanan Jorge Jesus’a övgüde bulunarak, “Jorge Jesus’u iyi bir seçenek olarak görüyorum. Türkiye’de Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor ve takımın başına geçmeyi kesinlikle kabul ediyor. Brezilya Milli Takımı çünkü Brezilya futbolu ile büyük bir özdeşliği var.” ifadeleri kullandı.

“MUHTEŞEM BİR YÖNETMEN”

Ocak ayında İstanbul’a yaptığı ziyarette Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus ile görüşen Rivaldo, sosyal medya hesabından deneyimli teknik adamla fotoğrafını paylaşarak, “Geçmişte Jorge Jesus hakkında çok güzel şeyler duydum. Tanışma fırsatım oldu. bugün gördüm ki harika bir teknik direktör ve insan.Mütevazı ve samimi.Tanrı Jorge Jesus’u hayatının her adımında korusun.” kelimeleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu